Otomotiv ve Bağlantı Elemanlarında Lider Kuruluş

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

HAS HIRDAVAT AİLESİ OLARAK

Hizmet sürecimizde ortaya çıkan çevre boyutlarını ve iş güvenliğini tehdit eden unsurları belirleyip çevre ve insan sağlığı üzerindeki etkilerini kontrol altında tutarak, bu etkileri olabildiğince azaltmak için gerekli teknolojiyi kullanırız, çevresel etkilerimizin ve iş güvenliği iyileştirilmesi konusundaki eksikliklerin sürekli açısından şirketimizin faaliyetlerini kapsayan tüm yasa ve yönetmeliklere uyar ve ilgili yayınları takip ederiz.

Çevre kültürünün oluşturulması bakımından doğal kaynakların kullanımı, enerji tüketimi ve firmamızda diğer çevresel unsurları ve iş güvenliği konuları hakkında çalışanlarımızın bilinçlendirilmesi amacıyla eğitim faaliyetlerinin düzenlenmesini taahhüt ederiz.

Denetimler ve gözlemler sonucu belirlenen aksaklıkların giderilmesini, çevre yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesini taahhüt ederiz. Sürdürülebilir kalkınma ilkesiyle hareket ederek gelecek nesillere temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak temel amacımızdır.

Herhangi bir nedenden dolayı sağlığa zarar verebilecek durumlardan korunmak, daha iyi çalışma ortamı sağlamak amacıyla sistemli ve bilimsel bir şekilde önlemlerimizi almayı taahhüt ediyoruz.

Harun SOLAKOĞLU
Genel Müdür

HAS HIRDAVAT

Has Hırdavat Üstün Kaliteyi Yüksek Stok İmkanlarıyla Sunuyor Türkiye ekonomisinin en önemli ihracat başlıklarından biri olan otomotiv ana sanayisine ve onun yan sanayisine bağlantı elemanları tedarik eden, Türkiye’nin otomotiv sanayisi ile yaşıt, dinamik firması Has Hırdavat, büyük bir ivme ile gelişimini sürdürmeye devam etmektedir. Has Hırdavat, üstün kaliteli Segman, Pim, Somun, Rondelâ, Pul ve diğer birçok Özel Bağlantı Elemanlarını sektörlere en uygun fiyatla ve yüksek stok imkanlarıyla sunarken, konusunda lider ithalatçı firma konumu da sürdürüyor.

TEMSİLCİLİKLER

ADRES

Perpa Ticaret Merkezi B Blok K: 4-5 No: 135
Okmeydanı - Şişli - İSTANBUL

TELEFON

+90 212 220 41 46 (PBX)
+90 212 210 15 31 (FAX)

E-MAIL

hashirdavat@hashirdavat.com
Copyright © Has Hırdavat 2010

TOP

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com